Partneři KVS

Navštívilo nás

Počítadlo návštěvnosti

OHLÉDNUTÍ ZA BEACHVOLEJBALOVOU SEZÓNOU V CHODOVĚ

Úspěšná po stránce pořadatelské i hráčské, to byla letošní sezóna Beach Volleyball Clubu Chodov. Na jejím vrcholu stálo vydařené vystoupení žákyň na domácím Mistrovství České republiky.

Již tradičně se sportovní areál Za Spartakem otevíral na konci dubna. První turnaj 5. ročník Focus Optiku přilákal do Chodova 21 mixovou dvojici. Poté následovaly dva turnaje republikové úrovně, a to Gala Cup juniorů a juniorek a Kooperativa Cup mužů. Mezi juniorkami si BVC připsalo alespoň poloviční úspěch za výkon své odchovankyně Michaely Voláková, která s partnerkou Michalou Kvapilovou obsadily konečné 2.místo. Volejbalový kolotoč krajských přeborů se roztočil v červnu a červenci naplno pro ženy, muže i smíšené dvojice. Karlovarský kraj vyslal z Chodova do Brna ?S Poštovní spořitelnou do finále? silné zastoupení. V republikovém měřítku se blýskli bronzem junioři Hroníček Koderou a v mužské kategorii Brichcín Forstem. Výborná 5.-6.místa obsadila dvojice juniorek Husáková ? Vodenková a smíšená dvojice A. Pecháčková ? David. Sbírku umístění do první dvacítky doplnil druhý juniorský pár Erpsová ? Gergelyová na 12.-16 místě.

Vrcholem sezóny, kdy se domácí páry ukázaly v nejlepším světle, bylo Mistrovství ČR žáků a žákyň. ?Na tuhle akci jsme se těšili nejen jako organizátoři. Do startovního pole jsme přihlásili 6 párů. Mezi národní špičkou se neztratily zejména