• Nadace ČEZ
  • KVS.CZ
  • Nadace ČEZ
  • KVS.CZ

Vyhledávání

Minimálně 3 znaky

KVS

Karlovarský volejbalový svaz
Gorkého 280, 356 01 Sokolov
Tel.: 352 604 629
mail: as.meruna@gmail.com
Osobnosti

Partneři KVS

Navštívilo nás

Počítadlo návštěvnosti

Napsáno na stránkách Sokolovského deníku

Sokolovský deník  2.2.2007

Karlovarský krajský volejbalový svaz zahájil koncem roku 2006 provoz nového webového portálu věnovaného volejbalovému dění v Karlovarském kraji, ale i mimo něj.

Na denně aktualizovaných stránkách je možné najít čerstvé a kompletní informace o soutěžích organizovaných Krajským volejbalovým svazem i okresními složkami. Stejně tak i samotnými oddíly. Dále je možné nahlížet na webové stránky jednotlivých klubů v regionu KV kraje, které dostaly přístupová práva do vymezeného webového prostoru.

www.kkvs.cz

Oddíly dostaly možnost na těchto stránkách bezplatně informovat o své rozsáhlé činnosti, turnajových i jiných společenských a sportovních aktivitách.

Webové rozhraní www.kkvs.cz je tedy otevřeným prostorem pro nadšence a volejbalové fandy, kteří chtějí ostatní pozvat nebo informovat o své činnosti.

Na volejbalových stránkách je možné zadat informace o pořádání turnajů, které se zobrazí v nabídkové části. Je možné odebírat aktuality a novinky prostřednictvím automatické distribuce. Stejně tak je možné vyhledávat zajímavé či potřebné informace, stahovat velké soubory (pravidla, rozpisyů) Aktuální fotogalerie z utkání a z turnajů v regionu je k dispozici všem, kdo mají chuť pomoci volejbalu v Karlovarském kraji. Zajímavý a přitažlivý vzhled stránek snad pomůže dobrému jménu karlovarského krajského volejbalu a přitáhne pozornost všech, kteří mají sport rádi.

Zasílejte a přispějte svou troškou do volejbalového mlýna na www.kkvs.cz


Pavel Janus

Karlovarský volejbalový svaz 2022 | Kontakty