• Nadace ČEZ
  • KVS.CZ
  • Nadace ČEZ
  • KVS.CZ

Vyhledávání

Minimálně 3 znaky

KVS

Karlovarský volejbalový svaz
Gorkého 280, 356 01 Sokolov
Tel.: 352 604 629
mail: as.meruna@gmail.com
Osobnosti

Partneři KVS

Navštívilo nás

Počítadlo návštěvnosti

Volejbalová Dřevěnice 2018 - info

Ahoj ze zasněžených kurtů Volejbalové Dřevěnice,

Už od skončení našich letních turnajů se intenzivně zabýváme otázkou, co zlepšit a jakým způsobem pro vás zatraktivnit jubilejní 65.ročník. Již jednou jsme vás oslovili s výzvou, jakým způsobem byste si přáli změnit herní režim našich hlavních turnajů.

Odezvy se nám dostalo od několika ženských týmů, které by si přály zatraktivnit svoji soutěž 1.třídy. Způsobů, jak tak učinit, je více, a ne je nám jasné, že nikdy se nezavděčíme všem. Kategorie žen 1.třídy se koná tradičně první srpnovou neděli; s touto tradicí nemůžeme tak docela hýbat. Můžeme ovšem ženský turnaj zatraktivnit, aby do finále dospěl hned po kategorii mužů I.A třídy za důstojné divácké kulisy. Také můžeme odstartovat o den dříve "elitní kategorii" žen, ale to pouze v případě dostatečného zájmu z Vaší strany.

 Máme v tomto ohledu na ženy několik důležitých otázek:

  1. Jste ochotny svůj turnaj začít již v sobotu a dohrát ho v neděli, tzn. s přespáním u nás či v okolí? Pokud ano, sdělte nám prosím název týmu, za který mluvíte.
  2. Dovedete si představit elitní soutěž žen po vzoru mužů ketegorie I.A, ve které by startovaly nejlepší ligové týmy žen? Pokud ano, sdělte nám název Vašeho týmu, který by v takové souteži startoval. (Takovou soutěž budeme schopni rozjet v případě alespoň osmi přihlášených týmů do této kategorie).
  3. Doporučíte nám kontakt na další týmy, které by byly schopny a ochotny hrát tzv.elitní kategorii žen? Mohou to být týmy extraligové, prvoligové, týmy složené z kvalitních hráček, případně i týmy zahraničních lig.
Budeme rádi i za další připomínky nejen, co se týče turnaje žen.

Zašlete nám je nejpozději do 10.prosince zaslali se stručným zdůvodněním na náš e-mail: volejbalova.drevenice@seznam.cz, případně je nám můžete poslat přes Messenger, pokud jste s námi v kontaktu přes nás Facebook: Volejbalova Drevenice.

Výsledek zveřejníme do konce roku 2017 na našich stránkách. Děkujeme všem za součinnost a těšíme se na další řadu krásných ročníků Volejbalové Dřevěnice.

Za pořádající TJ Sokol Dřevěnice
Tomáš Bláha a Václav Nidrle
 
 
 width=

 

Karlovarský volejbalový svaz 2023 | Kontakty