Partneři KVS

Navštívilo nás

Počítadlo návštěvnosti

1. kolo Karlovarské ligy minivolejbalu

Minulý víkend se v Sokolově konalo první kolo Karlovarské ligy minivolejbalu. Tento sport se v našem kraji těší veliké oblibě, což dokazují pravidelná vítězství v republikových kolech. Turnaj, který byl určen pro děti v kategoriích od prvních do šestých tříd, si nenechal ujít žádný z klubů Karlovarského kraje. Po letní pauze se děti na zápasy velmi těšily, neboť právě na nich si nejvíce osvojí pravidla hry a pochytí něco nového. Hlavním cílem bylo motivovat malé volejbalisty k vyšším sportovním  výkonům v tomto krásném, avšak náročném sportu. Díky skvělé organizaci se celkově za oba dny odehrálo na šesti hřištích neuvěřitelných 380 zápasů, do kterých nastoupilo 180 dětí. Absolutními vítězi celého turnaje byla děvčata Tereza Mazůrková a Jana Moravcová, která vyhrála hned dvě kategorie - oranžovou a červenou. Všem vítězům gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Výsledky červená a modrá, žlutá a oranžová

Fotografie z akce v sekci naleznete v galerii - 1. kolo Karlovarské ligy minivolejbalu