Navštívilo nás

Počítadlo návštěvnosti

Starší žáci VSK ISŠTE Sokolov bronzoví na Memoriálu V. Adama

Starší žáci Volejbalového SK ISŠTE Sokolov třetí na  Memoriálu V. Adama

Dne 2.6.2007 se tým starších žáků VSK ISŠTE Sokolov zúčastnil tradičního Memoriálu Vojtěcha Adama v Mnichově Hradišti. Na turnaj zavítalo 10 týmů, které byly rozlosovány do dvou základních skupin. V ?sokolovské? skupině zahájilo VSK ISŠTE turnaj výhrou 2:0 nad volejbalisty Českého Krumlova. Následně porazilo i druhý tým domácích, kdy se do hry zapojili postupně i hráči širšího týmu západočeského reprezentanta. V dalším zápase nastoupily proti týmu Praha ?A?, což byla sestava častého soupeře sokolovských z Českého poháru - USK Praha. USK zvrátilo ve svůj prospěch po celou dobu vyrovnaný zápas. Projevila se zejména nedůslednost v koncovce. Posledním zápasem základní skupiny byl zápas s VK Rychnov nad Kněžnou. První set vyhráli žáci ze západu Čech až v prodloužení v poměru 30:28, což bylo zapříčiněno dlouhou přestávkou mezi zápasy a hráči se nemohli dostat do tempa. Druhý set již patřil hráčům VSK ISŠTE. Po vyhodnocení výsledků odehraných zápasů byl pro semifinále určen vítěz druhé skupiny - tým Mnichovo Hradiště ?A?. ?Naši chlapci zahájili zápas s velkým odhodláním a první set vyzněl v náš prospěch?, sdělil trenér Máčalík. ?Ve druhém setu se zdálo, že bude mít podobný průběh, ale umožnili jsme soupeři několik úspěšných útoků a v koncovce setu jsme již nedokázali strhnout vítězství na svou stranu. V rozhodujícím třetím setu jsme postupně navyšovali vedení, ale několik sporných rozhodnutí nás vyvedlo z koncentrace a podlehli jsme soupeři 15:17?, dodal. V zápase o třetí místo proti sobě nastoupily týmy TJ Semily a VSK ISŠTE Sokolov. Na všech hráčích byli již patrné stopy únavy a tak o výsledku rozhodl menší počet chyb na straně sokolovských žáků.

Účast na tomto turnaji byla součástí přípravy na blížící se Letní olympiádu dětí a mládeže, která se uskuteční ve dnech 19.-24.6.2007 v Ústí nad Labem.